Cilt Temizleme

Evde cilt temizleme nasıl yapılır? Cilt bakım önerisi. Ucuz yoldan evde cilt temizliği yapmak için doğal maske tarifi.

Sağlıklı bir cilt için cilt temizleme çok önemlidir. Kirlilik, makyaj, ter ve diğer rahatsızlıklar, yüzümüzü çok fazla kire maruz bırakıyor. Cildimizin nefes alması için derinlemesine cilt bakımı yapılması oldukça önemli. Evde hazırlanabilir doğal formül ile etkili ve ekonomik cilt temizleme önerimiz ile daha güzel ve daha sağlıklı bir cilde kavuşabilirsiniz. Lütfen bu formülü haftada bir kez yapmak için tereddüt etmeyin.

#Cilt Bakımı

cilt-bakimi

Mükemmel cilt temizliği için kolayca  hazırlanabilir formülü veriyoruz.

Eşit dozda şeker ve zeytinyağını uygun bir kap içinde karıştırın. Cildinize bu karışımı uygulayın. Hafifçe yünüzü bu karışım ile ovalayın. Sonra ılık su ile yıkayın.

Bu uygulama sonrası 2. uygulamaya geçiyoruz.

Bir yumurta sarısı, rendelenmiş bir limon kabuğunu ve 1 çay kaşığı limon suyunu karıştırıp yüzünüze uygulayın. 15-20 dk. kadar bekletip yüzünüzü yıkayıp iyice durulayın. Bu ek uygulama ile cilt temizliği tamamlanır.

Yüzünüze yatmadan önce normal gece kremi uygulayabilirsiniz cildiniz tamamen temizlenmiş olacaktır…

Pahalı cilt bakım ürünlerine başvurmak zorunda kalmadan evde hazırlayabileceğiniz bu cilt bakım önerisini mutlaka sevdiklerinizle paylaşın. Yep yeni cilt bakım önerileri için birbilsem.com’u takip etmeye devam edin.

Sizinde evde uygulayıp iyi sonuçlar aldığınız cilt temizleme önerileriniz var ise bizimle paylaşmak için çekinmeyin. Kendinize iyi bakın.

Güzellik sırları ve doğal yüz maskeleri önerileri bulunan  yazımızı da mutlaka okumalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*