Göbek yağı nasıl eritilir?

Göbek yağı kuşkusuz hepimizin derdi. Karnımızda tabiri caizse simit oluşuyor. Konuşurken farketmiyoruz ama bir bakıyoruz aşağıyı göremiyoruz:-) Hanımlar beyler karın yağları için Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun göbek yağlarından kurtulma önerilerini kaçırmayın.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun göbek yağlarını eritme konusunda açıklamaları şöyle;

Akşamları en az yarım saat yürüyeceksiniz. Vücuttutaki bazı bölgesel yağları, zayıfladığınız halde bir türlü atamazsınız. Mesela bazı bayanlar kilo vericem der diyet uygularlar yüzleri küçücük kalır ama vücutta yağlar gitmez burda yapılacak şey sera dışında yetişmiş doğal domates suyu içmekdir. Dikkat edilmesi gereken husus bu domatesler sera mahsülü olmayacak.

Bel bölgesindeki yağı yavaş yavaş eritmek için kür formülü. Göbek yağı nasıl eritilir?

Taze sıkılmış domates suyunu öğleden sonra günde bir defa içiceksiniz. Sabah kaltığınızda ise aç karına limon suyu ve maydanoz tüketiceksiniz.  Bu formülü bir ay uygulayıp sonra 1 hafta on gün ara verip tekrar bir ay uygulayacaksınız.

Uygulayacağınız bu formül aynı zamanda kalpdeki dıştan yağlanmayıda eritmektedir.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu açıklamalarında domates suyunun faydalarınada değindi.  domatesin vücuda alındıktan sonra belgi bölgelerde depolandığını bir erkeğin domates suyunu içtiğinde testis kanserine karşı çok güçlü bir koruyucu olduğunu söyledi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*