Günde iki Saat Çalışarak Ayda 5 Bin TL Kazanmak

Para kazanma yöntemleri arasında oldukça ilgi çekici bir fikir.

Yağ oranı sıfır,  kolesterol sıfır, fakat bunun yanısıra protein olarakta kırmızı etin iki katı tavuk etinin dört katı bir içeriğe sahip olduğu için sağlık adına bir mucize. İlk bakışta bu saydıklarımızın neye ait olduğunu anlamak zor. ama faydası saymakla bitmiyor. Tadı ise damakları şenlendiriyor. Neyden mi hasediyoruz tabiki istiridye mantarı mucizesinden.
istiridye-mantar-yetistiriciligi

İstiridye mantarında hiçbirşekilde ilaç yok ilaç kalıntısı yok tamamen organik. Bu mantar yatırımcılar için bir para makinesinden farksız.

İstiridye mantarı yemeklerde kullanılan fırınlarda ızgarası yapılan bir gıda. Bu bildiğimiz yönü. Bilmediğimiz yönü ise bu mantar türünün çok iyi bir yatırım aracı olması. Bu küçücük mantarlar paranıza para katıyor. Başlangıç için 35.000 ile 50.000 TL arasında bir masraf ile kendisini 6 ay içinde amorti eden ve ayda yaklaşık 5000 TL gibi kar ettiren bu yatırım aracı şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

İstiridye mantarları torbalara konan talaşların içinde yetişiyor. Bakımı kolay ve zahmetsiz. Bir tohumdan yılda yaklaşık 4 kez verim alınıyor. Pazarı ise geniş. İstiridye mantarı semt pazarların kilosu 10 ila 15 TL arasında satılıyor. Hallerde ise 5 il 7TL gibi bir rakama satılıyor.

İstiridye mantarı pişirme

Mantarı küçükküçük doğrayıp sıvı yağda önce kavuruyoruz ardından içine 1 yemek kaşığı tere yağı ilave edip soteliyoruz.
pişmeye yakın baharatlarını atıp karıştırıp afiyetle yiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*