Kullanım Koşulları

Gizlilik Politikası

Birbilsem.com bilgi paylaşım sitesini kullanan gerçek ve tüzel kişiler aşağıda yer alan kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır. Kullanım koşullarını tamamen, eksiksiz olarak kabul etmiyorsanız sitemizi kullanıp kullanmamak tamamen size kalmıştır.

Birbilsem.com sitesinde paylaşılan yazı, fotoğraf, yorum, veya diğer içerikler kesinlikle herhangi bir hastalık veya kişi için teşhis, tanı ve tedavi ya da tıbbi bir öneri niteliği taşımamaktadır. Sitemizde bulunan tüm bilgiler sadece okuyanı bilgilendirme amaçlıdır. Birbilsem.com, web sitemizde yer alan tüm yazı, fotoğraf veya kullanıcıların yazdığı yorum nedeniyle oluşabilecek risklerden, doğabilecek olası şikayet ve sorunlardan tarafımız sorumlu değildir.

Sitemizi ziyaret eden tüm kullanıcılar paylaşılan bilgileri nasıl kullanacağı konusunda özgürdür ve tüm sorumluluk kendisine aittir. Birbilsem.com’da bulunan bilgilerin kullanımı, yorumlanması ve sonuçları kullanıcıya aittir ve kullanıcı bu sayfada yer alan kullanım koşullarını okuyarak sitenin bilgilendirme amaçlı yayın yaptığını, site’de bulunan bilgilerin tıbbi bir tavsiye taşımadığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Sitemizde yer alan ve 3. şahısların yaptığı yorumlar, eklediği yazılar ve fotoğraflar bunları ekleyenlerin sorumluluğundadır ve sitemiz kesinlikle bu yazıların, yorumların ve fotoğrafların içeriğinden sorumlu değildir. Bu yorumlara göre hareket etmek kişinin kendi sorumluluğundadır. Bazen bu yorumlar reklam amaçlı, yanıltıcı olabilir. Bu nedenle bu yorumlara göre hareket etmeden önce profesyonel bir sağlık uzmanından tavsiye almalısınız.

Yorum alanında 3. şahıslar tarafından tarafından sitemiz üzerinden verilen bağlantılarla ilgili yaşanabilecek sorunlardan, olası şikayetlerden sitemiz sorumlu değildir. Yorumlara eklenen bağlantılar nedeniyle oluşabilecek her türlü problemden kullanıcının kendisi sorumludur.

Herhangi bir rahatsızlığınız varsa tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir sağlık sorunu için alternatif tedavi yöntemleri hakkında doktorunuzdan tavsiye alınız. Acil bir tıbbi müdahaleye ihtiyaç duyulması halinde veya sağlığınızı ilgilendiren herhangi bir acil durumda, derhal yetkili uzman bir doktor veya sağlık kuruluşu ile irtibata geçilmeli ya da “112” Acil Yardım hattı aranmalıdır.

 

Değerli takipçilerimiz web sitemizi kullananların yukarıdaki kullanım koşullarını okuduğu, anladığı ve uyacağı kabul edilmektedir. Lütfen burada yazılan bilgilere dikkat edin ve herhangi bir sağlık sorununuz olduğunda bir doktora ya da en yakın sağlık kuruluşuna gidin.

Birbilsem.com hayata dair bilgilerin paylaşıldığı portaldır. Paylaşım yapılan bilgiler arasında başta moda, güzellik, sağlık,dekorasyon, anne ve çocuk, ve magazin haberleri yer almaktadır.
Türkiye’nin en kapsamlı portal sitesi birbilsem.com’u her gün ziyaret ediniz.
Bizimle iletişime geçin: yonetici@birbilsem.com

© 2017 Birbilsem.com Tüm hakları saklıdır. Yasal uyarı! Site yer alan yazı ve görseller hiçbir şekilde başka sitede yayınlanamaz. Site Map , Künye , Reklam , Kadın Sitesi