Reklam

Ürün ve firmanızı tanıtmanın en kolay yolu reklam vermektir. www.birbilsem.com’da reklam vererek firmanızı veya ürününüzü tanıtabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Türkiye’de internet kullanıcılarının %90’ı aradıkları bilgiyi google arama motorunu kullanarak aramaktadırlar. Sitemiz güzellik, sağlık, anne ve çocuk, moda gibi konuların onlarca kelimesinde aramalarda üst sıralarda yer almaktadır.

Sitemiz ziyaretçilerinin yaklaşık olarak % 15’si sürekli ziyaretçimizdir. Kalan %85’i ise yeni ziyaretçilerden oluşmaktadır. Bu sebeple reklamlarınız sürkli farklı yüzler tarafından gözükecektir.

Web sitemizin ziyaretçi kitlesi %70,42 Bayan %29,58 ile erkeklerden oluşmaktadır.

Birbilsem.com hayata dair tüm konularda Türkiye’de ücretsiz, doğru, özgün ve sorumlu bilgilendirme yapan bilgi paylaşım portalıdır.

Birbilsem.com herhangi bir ticari amaç ile kurulmamıştır. Tüm reklam gelirleri server, tasarım ve editör ücretlerine gitmektedir.

Birbilsem.com’da reklam vermek için yonetici@birbilsem.com adresine mail atabilirsiniz. Size çok kısa zamanda dönüş yapılacaktır.

Birbilsem.com hayata dair bilgilerin paylaşıldığı portaldır. Paylaşım yapılan bilgiler arasında başta moda, güzellik, sağlık,dekorasyon, anne ve çocuk, ve magazin haberleri yer almaktadır.
Türkiye’nin en kapsamlı portal sitesi birbilsem.com’u her gün ziyaret ediniz.
Bizimle iletişime geçin: yonetici@birbilsem.com

© 2017 Birbilsem.com Tüm hakları saklıdır. Yasal uyarı! Site yer alan yazı ve görseller hiçbir şekilde başka sitede yayınlanamaz. Site Map , Künye , Reklam , Kadın Sitesi